CITIZEN CHRONO AN8201-57L
€199,00
Συνώνυμο της ακρίβειας, το ρολόι Citizen Chrono Quartz διαθέτει την πιο σύγχρονη τεχνολογία που δίνει ακριβή χρόνο. Φτιαγμένο με μοναδικότητα και εξαιρετική ποιότητα, το ρολόι Citizen Chrono Quartz κυκλοφορεί για να σας παρασύρει με την κομψότητα και το δυναμισμό του!
Καλέστε μας στο
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
| ΜΑΡΚΑ | CITIZEN |
| ΦΥΛΟ | Ανδρικό |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | AN8201-57L |
| ΣΕΙΡΑ | Chronograph |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Ιαπωνία |
| ΚΑΣΑ | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ορυκτό κρύσταλλο ειδικής σκλήρυνσης |
| ΔΕΣΙΜΟ | Μπρασελέ ατσάλινο |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Μπλε |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Διπλό αναδιπλούμενο ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 10Atm/100m/330ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | Citizen cal. 0520 / Μπαταρίας |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 46,40 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 12,00 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό, Χρονογράφος, Ημερομηνία |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 3 Έτη Διεθνής Εγγύηση Citizen |





