CITIZEN ECO-DRIVE EM1140-80D
€299,00
Ένα κομψό γυναικείο ρολόι Citizen, με ιαπωνικό μηχανισμό Eco-Drive 180 ημερών αυτονομίας, με κάσα και μπρασελέ από μασίφ ανοξείδωτο ατσάλι σε συνδυασμό με φίλντισι καντράν . Προορισμένο να αντέξει στο χρόνο και ιδανικό για κάθε περίσταση!
Καλέστε μας στο
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
| ΜΑΡΚΑ | CITIZEN |
| ΦΥΛΟ | Γυναικείο |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | EM1140-80D |
| ΣΕΙΡΑ | Ladie's Eco-Drive |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Ιαπωνία |
| ΚΑΣΑ | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ζαφείρι με εσωτερική αντιθαμβωτική επεξεργασία |
| ΔΕΣΙΜΟ | Μπρασελέ ατσάλινο |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Φίλντισι (Mother of Pearl) |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Διπλό αναδιπλούμενο ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 5Atm/50m/165ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | Citizen cal. E031 Eco-Drive / 180 Ημέρες αυτονομίας |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 33,00 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 8,00 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 3 Έτη Διεθνής Εγγύηση Citizen |





