FREDERIQUE CONSTANT CARREE FC-235S2C6B
€1.020,00
Το Classics Carrée Small Seconds της Frederique Constant διαθέτει λευκό καντράν με δύο κεντρικούς δείκτες και έναν μικρό δείκτη δευτερολέπτων πάνω σε ένα υποκαντράν στον κεντρικό τομέα, καθώς και μεγάλους λατινικούς αριθμούς με μηχανισμό μπαταρίας υψηλής ακρίβειας. Ένα κομψό ρολόι που παραπέμπει στη δεκαετία του 1920 ενώ προσφέρει και μια νότα νεωτερικότητας!
Καλέστε μας στο
210 36 11 160
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 11 160
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
| ΜΑΡΚΑ | Frederique Constant |
| ΦΥΛΟ | Ανδρικό |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | FC-235S2C6B |
| ΣΕΙΡΑ | Classics Carree Small Seconds |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Ελβετία |
| ΚΑΣΑ | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ζαφείρι με εσωτερική αντιθαμβωτική επεξεργασία |
| ΔΕΣΙΜΟ | Μπρασελέ ατσάλινο |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Λευκό |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Αναδιπλούμενο ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 3Atm/30m/100ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | FC cal. 235 / Μπαταρίας / 6 Jewels |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 36,00 x 25,20mm |
| ΠΑΧΟΣ | 5,90mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Έτη Διεθνής Εγγύηση Frederique Constant |





