FREDERIQUE CONSTANT CLASSICS FC-200MC26B
€920,00
Ο ορισμός του εκλεπτυσμένου χρόνου! Το Frederique Constant Classics Carrée Ladies αντιπροσωπεύει την επιτομή της κομψότητας δημιουργώντας ταυτόχρονα επιτηδευμένη διαχρονικότητα. Τα ρολόγια σε τετράγωνο σχήμα κατείχαν πάντα μια ξεχωριστή θέση στην ιστορία της ωρολογοποιίας και παραμένουν ως το ιδανικό κλασικό ρολόι τουαλέττας μέχρι και τις μέρες μας!
Καλέστε μας στο
210 36 11 160
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 11 160
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
| ΜΑΡΚΑ | Frederique Constant |
| ΦΥΛΟ | Γυναικείο |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | FC-200MC26B |
| ΣΕΙΡΑ | Classics Carree Ladies |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Ελβετία |
| ΚΑΣΑ | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ζαφείρι με εσωτερική αντιθαμβωτική επεξεργασία |
| ΔΕΣΙΜΟ | Μπρασελέ ατσάλινο |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Ασημί |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Διπλό αναδιπλούμενο ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 3Atm/30m/100ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | FC cal. 270 Μπαταρίας / 5 Jewels |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 30,00 x 21,00mm |
| ΠΑΧΟΣ | 5,80 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Έτη Διεθνής Εγγύηση Frederique Constant |





