FREDERIQUE CONSTANT CLASSICS FC-206MPWD1S6B
€1.230,00
Το ρολόι Classics Slimline Ladies Moonphase έχει σχεδιαστεί για να τονίζει τις λεπτές καμπύλες του καρπού με τρυφερό και ισορροπημένο τρόπο με την κάσα των 30mm. Το εκλεπτυσμένο αυτό μοντέλο διαθέτει φάσεις σελήνης στο καντράν από φίλντισι (Mother of Pearl). Αυτή η πολύτιμη, σύγχρονη συλλογή περικλείει την τεχνογνωσία και τη δεξιοτεχνία της Frederique Constant, προσφέροντας πολυτελή ελβετικά ρολόγια που έχουν εξαιρετική σχέση αξίας-τιμής και προσφέρουν μια νότα ουράνιας ποίησης!
Καλέστε μας στο
210 36 11 160
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 11 160
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
| ΜΑΡΚΑ | Frederique Constant |
| ΦΥΛΟ | Γυναικείο |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | FC-206MPWD1S6B |
| ΣΕΙΡΑ | Classics Slimline Ladies Moonphase |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Ελβετία |
| ΚΑΣΑ | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ζαφείρι με εσωτερική αντιθαμβωτική επεξεργασία |
| ΔΕΣΙΜΟ | Μπρασελέ ατσάλινο |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Φίλντισι (Mother of Pearl) με 8 Διαμάντια 0,04ct & Φάσεις Σελήνης |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Διπλό αναδιπλούμενο ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 3Atm/30m/100ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | FC cal. 206 / Μπαταρίας / 5 Jewels |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 30,00mm |
| ΠΑΧΟΣ | 7,70 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό, Φάσεις Σελήνης |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Έτη Διεθνής Εγγύηση Frederique Constant |





