FREDERIQUE CONSTANT CLASSICS FC-270SW4P26
€1.020,00
Η συλλογή Business Timer της Frederique Constant προσφέρει έναν πλήρη μηχανισμό μπαταρίας με ημέρα, ημερομηνία, αριθμό εβδομάδας και φάσεις Σελήνης. Είναι εύκολο στη ρύθμιση και ευανάγνωστο. Το Classics Index Business Timer προσφέρεται με διάμετρο κάσας 40mm κατασκευασμένη από ανοξείδωτο ατσάλι!
Καλέστε μας στο
210 36 11 160
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 11 160
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
| ΜΑΡΚΑ | Frederique Constant |
| ΦΥΛΟ | Ανδρικό |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | FC-270SW4P26 |
| ΣΕΙΡΑ | Classics Index Business Timer |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Ελβετία |
| ΚΑΣΑ | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ζαφείρι με εσωτερική αντιθαμβωτική επεξεργασία |
| ΔΕΣΙΜΟ | Μαύρο δερμάτινο λουρί |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Ασημί |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Τοκάς ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 6Atm/60m/200ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | FC cal. 270 / Μπαταρίας / 5 Jewels |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 40,00 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 10,00 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό, Ημερομηνία, Ημέρα, Φάσεις Σελήνης |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Έτη Διεθνής Εγγύηση Frederique Constant |





