FREDERIQUE CONSTANT CLASSICS FC-292MC4P6
€1.020,00
Ο χρονογράφος της σειράς Classics Quartz της Frederique Constant αποτελεί ένα αξιόπιστο και ανθεκτικό ρολόι το οποίο έχει κατασκευαστεί με τα υψηλότερα πρότυπα ακριβείας της μάρκας. Τα εκλεκτά του υλικά δημιουργούν την τέλεια ισορροπία μεταξύ των καθαρών και μοντέρνων γραμμών και της κλασσικής εμφάνισης. Το ρολόι είναι εξοπλισμένο με τον μηχανισμό μπαταρίας FC-292!
Καλέστε μας στο
210 36 11 160
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 11 160
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
| ΜΑΡΚΑ | Frederique Constant |
| ΦΥΛΟ | Ανδρικό |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | FC-292MC4P6 |
| ΣΕΙΡΑ | Classics Quartz Chronograph |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Ελβετία |
| ΚΑΣΑ | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ζαφείρι με εσωτερική αντιθαμβωτική επεξεργασία |
| ΔΕΣΙΜΟ | Μαύρο δερμάτινο λουρί |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Ασημί |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Τοκάς ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 6Atm/60m/200ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | FC cal. 292 / Μπαταρίας / 13 Jewels |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 40,00 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 10,20 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό, Χρονογράφος, Ημερομηνία |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Έτη Διεθνής Εγγύηση Frederique Constant |





