FREDERIQUE CONSTANT CLASSICS FC-296SW5B6
€1.130,00
Το Classics Quartz Chronograph Triple Calendar της Frederique Constant ξεχωρίζει για τον υψηλής ποιότητας μηχανισμό μπαταρίας, που προσφέρει απαράμιλλη ακρίβεια και απόλυτη αξιοπιστία. Χάρη στο εκλεπτυσμένο καντράν, που ενισχύεται από τα τρία υποκαντράν, οι πολλαπλές λειτουργίες απεικόνισης των ωρών, λεπτών, δευτερόλεπτων, μήνα, ημέρας, ημερομηνίας και χρονομέτρου, είναι άψογα ευκρινείς!
Καλέστε μας στο
210 36 11 160
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 11 160
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
| ΜΑΡΚΑ | Frederique Constant |
| ΦΥΛΟ | Ανδρικό |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | FC-296SW5B6 |
| ΣΕΙΡΑ | Classics Chronograph Triple Calendar |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Ελβετία |
| ΚΑΣΑ | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ζαφείρι με εσωτερική αντιθαμβωτική επεξεργασία |
| ΔΕΣΙΜΟ | Μαύρο δερμάτινο λουρί |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Λευκό |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Τοκάς ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 5Atm/50m/165ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | FC cal. 296 / Μπαταρίας / 5 Jewels |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 40,00 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 10,60 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό, Ημερομηνία, Χρονογράφος |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Έτη Διεθνής Εγγύηση Frederique Constant |





