FREDERIQUE CONSTANT HIGHLIFE FC-391SGR4NH6
€3.690,00
Πολλές λεπτομέρειες έχουν σχεδιαστεί ώστε να κάνουν το Highlife Chronograph Automatic της Frederique Constant λεπτό και μοναδικό. Έχοντας τα χαρακτηριστικά της εξαιρετικής ωρολογοποιίας της Γενεύης, στο Highlife Chronograph Automatic εναλλάσσονται γυαλισμένα και βουρτσισμένα σατέν φινιρίσματα στην κάσα του και στη στεφάνη του. Τα υποκαντράν του χρονογράφου έχουν καμπύλο πλαίσιο προς τα μέσα, προσφέροντας ακριβέστερη ανάγνωση των ενδείξεών του. Η λεπτή διαβάθμιση του πλαισίου επιτρέπει την ανάγνωση του 1/5ου του δευτερολέπτου. Στο πίσω μέρος, η κάσα διαθέτει αντιανακλαστικό κρύσταλλο ζαφείρι που μας επιτρέπει να θαυμάσουμε τον αυτόματο μηχανισμό και το σύστημα του χρονογράφου – συμπεριλαμβανομένου του column wheel!
Καλέστε μας στο
210 36 11 160
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 11 160
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
| ΜΑΡΚΑ | Frederique Constant |
| ΦΥΛΟ | Ανδρικό |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | FC-391SGR4NH6 |
| ΣΕΙΡΑ | Highlife Automatic Chronograph Limited Edition 1888 pcs |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Ελβετία |
| ΚΑΣΑ | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ζαφείρι με εσωτερική αντιθαμβωτική επεξεργασία |
| ΔΕΣΙΜΟ | Πράσινο δερμάτινο λουρί |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Λευκό με πράσινα υποκαντράν |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Αναδιπλούμενο ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 10Atm/100m/330ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | FC cal. 391 / 26 Jewels / 60 Ώρες αυτονομίας |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 41,00 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 14,20 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό, Χρονογράφος, Ημερομηνία |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Έτη Διεθνής Εγγύηση Frederique Constant |





