FREDERIQUE CONSTANT MANUFACTURE FC-706S3H6
€3.590,00
Είναι σίγουρα ακόμα ένα Classic, αλλά με μερικά σημαντικά νέα χαρακτηριστικά. Το Classic Date Manufacture διαθέτει πλέον το νέο in-house μηχανισμό της Frederique Constant, FC-706 Manufacture, με αυτονομία 72 ωρών και πενταετή εγγύηση. Το μέγεθος της ατσάλινης κάσας έχει μεταβληθεί σε ελαφρώς μικρότερο στα 40mm, μια αριστοκρατική και κλασική διάμετρο και φιλοξενεί ένα νέο λιτό καντράν με κομψούς δείκτες. Υπάρχει η μορφή και μετά υπάρχει η ουσία: η νέα ενσάρκωση του Classic Date Manufacture παραμένει πιστή στους κανόνες της αυθεντικής, παραδοσιακής Fine Watchmaking, υιοθετώντας μια διαφορετική στιλιστική και τεχνική προσέγγιση από αυτή των προκατόχων της!
Καλέστε μας στο
210 36 11 160
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 11 160
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
| ΜΑΡΚΑ | Frederique Constant |
| ΦΥΛΟ | Ανδρικό |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | FC-706S3H6 |
| ΣΕΙΡΑ | Manufacture Classic |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Ελβετία |
| ΚΑΣΑ | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ζαφείρι με εσωτερική αντιθαμβωτική επεξεργασία |
| ΔΕΣΙΜΟ | Μαύρο δερμάτινο λουρί |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Ασημί |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Αναδιπλούμενο ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 5Atm/50m/165ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | FC cal. 706 / 26 Jewels / 72 Ώρες Αυτονομίας |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 40,00 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 11,80 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό, Ημερομηνία |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 5 Έτη Διεθνής Εγγύηση Frederique Constant |





