FREDERIQUE CONSTANT MONETA FC-206S3S6
€1.130,00
Το νέο Classics Moneta Moonphase της Frederique Constant είναι μια δημιουργία της οποίας το πλαίσιο είναι εμπνευσμένο από την αυλακωτή άκρη ενός νομίσματος, εξ’ ου και το όνομά του. Κατασκευασμένο σε ατσάλινη κάσα 37mm, επαναφέρει τη σχεδίαση της αυλακωτής στεφάνης, που αποτελεί πινελιά του σχεδιαστικού μοτίβου της Γενεύης. Διατίθεται με ασημί καντράν και διαθέτει τα παραδοσιακά φινιρίσματα της εξαιρετικής ωρολογοποιίας, ενώ παραμένει προσιτό χάρη στο μηχανισμό μπαταρίας με τη διάρκεια της μπαταρίας στα 5 έτη!
Καλέστε μας στο
210 36 11 160
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 11 160
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
| ΜΑΡΚΑ | Frederique Constant |
| ΦΥΛΟ | Ανδρικό |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | FC-206S3S6 |
| ΣΕΙΡΑ | Moneta Moonphase |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Ελβετία |
| ΚΑΣΑ | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ζαφείρι με εσωτερική αντιθαμβωτική επεξεργασία |
| ΔΕΣΙΜΟ | Καφέ δερμάτινο λουρί |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Ασημί |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Τοκάς ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 5Atm/50m/165ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | FC cal. 206 / Μπαταρίας / 5 Jewels |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 37,00 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 7,70 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό, Φάσεις Σελήνης |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Έτη Διεθνής Εγγύηση Frederique Constant |





