GUCCI G TIMELESS CHRONO YA126206
Original price was: €945,00.€755,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €755,00.
Σχεδιασμένο για τους λάτρεις των Ελβετικών ποιοτικών ρολογιών μόδας, το G Timeless Chronograph του ιταλικού οίκου Gucci ξεχωρίζει για τον δυναμικό σχεδιασμό του. Διαθέτει κάσα κατασκευασμένη από μασίφ ανοξείδωτο ατσάλι σε συνδυασμό με μαύρο λουρί από καουτσούκ και μαύρο καντράν!
Αυτός είναι ένας εξουσιοδοτημένος ιστότοπος. Σας προσφέρουμε τις ίδιες υψηλής ποιότητας υπηρεσίες στον ιστότοπό μας όπως και στα καταστήματά μας.
Καλέστε μας στο
210 36 11 160
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 11 160
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
[fusion_table]
| ΜΑΡΚΑ | GUCCI |
| ΦΥΛΟ | Ανδρικό |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | YA126206 |
| ΣΕΙΡΑ | G Timeless Chrono |
| ΚΑΣΑ | Ανοξείδωτο ατσάλι σε μαύρη επεξεργασία |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ζαφείρι με εσωτερική αντιθαμβωτική επεξεργασία |
| ΔΕΣΙΜΟ | Μαύρο λουρί από καουτσούκ |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Μαύρο |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Τοκάς ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 3Atm/30m/100ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | Ελβετικός Μπαταρίας |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 45,00 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 13,00 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό, Ημερομηνία, Χρονογράφος |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Έτη Διεθνής Εγγύηση Gucci |
[/fusion_table]





