HAMILTON JAZZMASTER H32675551
€1.145,00
Ένα εντυπωσιακό ρολόι του οίκου Hamilton της σειράς Jazzmaster. Η κάσα του είναι κατασκευασμένη από μασίφ ανοξείδωτο ατσάλι με γυαλισμένες και ματ επιφάνειες. Το σύνολο συμπληρώνεται με τη μοναδική αίσθηση της λειτουργίας του μέσω της οπτικής επαφής με την καρδιά του μηχανισμού μέσω του ασημί ανοικτού καντράν!
Καλέστε μας στο
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
| ΜΑΡΚΑ | HAMILTON |
| ΦΥΛΟ | Ανδρικό |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | H32675551 |
| ΣΕΙΡΑ | Jazzmaster Open Heart Auto |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Ελβετία |
| ΚΑΣΑ | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ζαφείρι με εσωτερική αντιθαμβωτική επεξεργασία |
| ΔΕΣΙΜΟ | Καφέ δερμάτινο λουρί |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Ασημί |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Αναδιπλούμενο ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 5Atm/50m/165ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | Hamilton Caliber H10 / 25 Jewels / 80 Ώρες αυτονομίας |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 40,00 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 11,00 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό, Ημερομηνία |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Έτη Διεθνής Εγγύηση Hamilton |
Επιπλέον πληροφορίες
| Φύλο | Ανδρικό |
|---|






