LONGINES LA GRANDE CLASSIQUE L47864114
€1.350,00
Το μοντέλο La Grande Classique της Longines ενσωματώνει την παλαιότερη αισθητική παράδοση της μάρκας με το παγκοσμίως γνωστό λογότυπό της με τη φτερωτή κλεψύδρα. Το πολύ λεπτό προφίλ της ιδιαίτερα σχεδιασμένης κάσας δίνει στη συλλογή διαχρονική ομορφιά σε συνδυασμό με την Ελβετική αξιοπιστία!
Καλέστε μας στο
210 36 11 160
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 11 160
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
| ΜΑΡΚΑ | LONGINES |
| ΦΥΛΟ | Ανδρικό |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | L4.786.4.11.4 |
| ΣΕΙΡΑ | La Grande Classique |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Ελβετία |
| ΚΑΣΑ | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ζαφείρι με εσωτερική αντιθαμβωτική επεξεργασία |
| ΔΕΣΙΜΟ | Μαύρο δερμάτινο λουρί |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Λευκό |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Τοκάς ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 3Atm/30m/100ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | Longines cal. 420 / Μπαταρίας |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 35,00 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 5,20 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Έτη Διεθνής Εγγύηση Longines |





