MICHAEL KORS PARKER MK5616
€300,00
Ακαταμάχητα κομψό, το ρολόι Mini Parker του οίκου Michael Kors. Η ροζ επιχρυσωμένη στεφάνη και οι ενδείξεις της ώρας είναι διακοσμημένες με κρυστάλλους, ενώ το ροζ επιχρυσωμένο μπρασελέ και το καντράν από λευκό φίλντισι αποπνέουν μοναδική χάρη και στυλ!
Καλέστε στο
210 36 11 160
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 11 160
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
| ΜΑΡΚΑ | MICHAEL KORS |
| ΦΥΛΟ | Γυναικείο |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | MK5616 |
| ΣΕΙΡΑ | Parker Mini |
| ΚΑΣΑ | Ατσάλινη με ροζ επιχρύσωση & κρυστάλλους |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ορυκτό ειδικής σκλήρυνσης |
| ΔΕΣΙΜΟ | Ατσάλινο με ροζ επιχρύσωση |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Φίλντισι (Mother of Pearl) |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Αναδιπλούμενο ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 5Atm/50m/165ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | Μπαταρίας |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 33,00 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 11,00 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό, Πολυλειτουργικό |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Έτη Διεθνής Εγγύηση Michael Kors |





