ORIS AQUIS 01 733 7766 4158-07 8 22 05PEB
€2.250,00
Ένα εντυπωσιακό σπορ ρολόι υψηλής ακριβείας και αντοχής με δυναμικό σχεδιασμό της Oris, της σειράς Aquis, με κάσα 41,5 mm και μπρασελέ κατασκευασμένα από μασίφ ανοξείδωτο ατσάλι και αδιαβροχότητα στα 300 μέτρα βάθος σε συνδυασμό με μοναδικό κερασί καντράν (cherry)!
Καλέστε μας στο
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
| ΜΑΡΚΑ | ORIS |
| ΦΥΛΟ | Ανδρικό |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | 01 733 7766 4158-07 8 22 05PEB |
| ΣΕΙΡΑ | Aquis Date Relief "Cherry" |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Ελβετία |
| ΚΑΣΑ | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ζαφείρι με εσωτερική αντιθαμβωτική επεξεργασία |
| ΔΕΣΙΜΟ | Μπρασελέ ατσάλινο |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Κερασί "Cherry" |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Διπλό αναδιπλούμενο ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 30Atm/300m/1000ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | Oris cal. 733 / 26 Jewels / 38 Ώρες αυτονομίας |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 41,50 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 13,00 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό, Ημερομηνία, Περιστρεφόμενη στεφάνη |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 3 Έτη Διεθνής Εγγύηση Oris |





