ORIS BIG CROWN 01 754 7798 4068-07 8 20 06
€2.000,00
Το Big Crown Pointer Date αποτελεί το ρολόι-σήμα κατατεθέν της Oris. Δημιουργήθηκε για αεροπόρους που φορούσαν γάντια το 1938, και έκτοτε έχει αποδείξει τη διαχρονική αξία του εξαιρετικού σχεδιασμού. Η εμβληματική λειτουργία του Pointer Date υποστηρίζεται από έναν αυτόματο μηχανικό μηχανισμό ελβετικής κατασκευής & υψηλής ακρίβειας!
Καλέστε μας στο
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
| ΜΑΡΚΑ | ORIS |
| ΦΥΛΟ | Ανδρικό |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | 01 754 7798 4068-07 8 20 06 |
| ΣΕΙΡΑ | Big Crown Pointer Date |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Ελβετία |
| ΚΑΣΑ | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ζαφείρι με εσωτερική αντιθαμβωτική επεξεργασία |
| ΔΕΣΙΜΟ | Μπρασελέ ατσάλινο |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Μπλε |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Αναδιπλούμενο ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 5Atm/50m/100ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | Oris cal. 754-1 / 26 Jewels / 41 Ώρες αυτονομίας |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 40,00 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 12,00 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό, Ημερομηνία |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 3 Έτη Διεθνής Εγγύηση Oris |





