ORIS DIVERS SIXTY-FIVE 01 733 7707 4055-07 8 20 18
€2.450,00
Η Oris κάνει ένα ταξίδι στο χρόνο με την συλλογή Oris Divers Sixty-Five. Μία συλλογή που αντλεί έμπνευση από ένα εμβληματικό καταδυτικό ρολόι που πρωτοεμφανίστηκε στην συλλογή της πριν από 50 χρόνια. Το Oris Divers Sixty-Five διατηρεί την ρετρό αισθητική της δεκαετίας του 1960, αλλά έχει εκσυγχρονιστεί με τις πιο εξελιγμένες τεχνολογίες του 21ου αιώνα. Η κάσα είναι κατασκευασμένη από μασίφ ανοξείδωτο ατσάλι και διαθέτει vintage κυρτό κρύσταλλο ζαφειριού. Το καντράν είναι βαθύ μπλε με ενδείξεις και δείκτες υπογραμμισμένους με φωσφορίζον υλικό “light old radium” Super-LumiNova. Το ιδιαίτερο ατσάλινο μπρασελέ ολοκληρώνει την εμφάνιση!
Καλέστε μας στο
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
| ΜΑΡΚΑ | ORIS |
| ΦΥΛΟ | Ανδρικό |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | 01 733 7707 4055-07 8 20 18 |
| ΣΕΙΡΑ | Divers Sixty Five |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Ελβετία |
| ΚΑΣΑ | Ανοξείδωτο ατσάλι με κεραμική στεφάνη |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ζαφείρι με εσωτερική αντιθαμβωτική επεξεργασία |
| ΔΕΣΙΜΟ | Μπρασελέ ατσάλινο |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Μπλε |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Διπλό αναδιπλούμενο ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 10Atm/100m/330ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | Oris cal. 733 / 26 Jewels / 38 Ώρες αυτονομίας |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 40,00 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 12,00 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό, Ημερομηνία |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 3 Έτη Διεθνής Εγγύηση Oris |





