RAYMOND WEIL TOCCATA 5925-P-00300
€1.430,00
Ως ένα δημοφιλές στυλ στην εποχή Art Deco των δεκαετιών του 1920 και του 1930, τα ρολόγια με παραλληλόγραμμη όψη δημιουργούν μια κομψή αναβίωση. Η RAYMOND WEIL παρουσιάζει αυτό το σχέδιο με τη μορφή της πάντα κλασικής και δημοφιλούς γυναικείας συλλογής Toccata. Το νέο μοντέλο με μηχανισμό μπαταρίας υιοθετεί μια εκλεπτυσμένη Art Deco εμφάνιση με επιμήκη ορθογώνια πρόσοψη και λεπτή κάσα 6,25 χιλιοστών!
Καλέστε στο
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
| ΜΑΡΚΑ | RAYMOND WEIL |
| ΦΥΛΟ | Γυναικείο |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | 5925-P-00300 |
| ΣΕΙΡΑ | Toccata Square |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Ελβετία |
| ΚΑΣΑ | Ανοξείδωτο ατσάλι με επιχρύσωση Κ18 |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ζαφείρι με εσωτερική αντιθαμβωτική επεξεργασία |
| ΔΕΣΙΜΟ | Μπρασελέ επίχρυσο |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Λευκό |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Διπλό αναδιπλούμενο ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 5Atm/50m/165ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | Ελβετικός μπαταρίας |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 22,00 x 28,00 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 6,25 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό, Ημερομηνία |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 3 Έτη Διεθνής Εγγύηση Raymond Weil |
Επιπλέον πληροφορίες
| Φύλο | Γυναικείο |
|---|





