SEIKO 5 SPORTS SSK001K1
€490,00
Όταν η ιστορία συναντά την εξέλιξη το αποτέλεσμα είναι το νέο Seiko 5, ένα μοντέλο το οποίο συνδυάζει την υψηλή ποιότητα κατασκευής με την αξιοπιστία του αυτόματου 4R34 GMT μηχανισμού της Seiko. Το δημοφιλές “Black Grape”!
Καλέστε στο
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
| ΜΑΡΚΑ | SEIKO |
| ΦΥΛΟ | Ανδρικό |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | SSK001K1 |
| ΣΕΙΡΑ | 5 Sports “Black Grape” GMT |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Ιαπωνία |
| ΚΑΣΑ | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ορυκτό ειδικής σκλήρυνσης "Hardlex" |
| ΔΕΣΙΜΟ | Μπρασελέ ατσάλινο |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Μαύρο |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Διπλό αναδιπλούμενο ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 10Atm/100m/330ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | Seiko cal. 4R34 / 24 Jewels / 41 Ώρες αυτονομίας |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 42,50 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 13,60 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό, Ημερομηνία, GMT |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 3 Έτη Διεθνής Εγγύηση Seiko |





