SEIKO CONCEPTUAL SRZ553P1
€430,00
Ένα κομψό γυναικείο ρολόι της Ιαπωνικής Seiko. Με κάσα και μπρασελέ κατασκευασμένα από μασίφ ανοξείδωτο ατσάλι σε συνδυασμό με καντράν στο λευκό χρώμα του πάγου!
Καλέστε μας στο
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
| ΜΑΡΚΑ | SEIKO |
| ΦΥΛΟ | Γυναικείο |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | SRZ553P1 |
| ΣΕΙΡΑ | Conceptual |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Ιαπωνία |
| ΚΑΣΑ | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ορυκτό ειδικής σκλήρυνσης "Hardlex" |
| ΔΕΣΙΜΟ | Μπρασελέ ατσάλινο |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Λευκό του πάγου |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Αναδιπλούμενο ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 5Atm/50m/165ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | Seiko cal. 7Ν01 / Μπαταρίας |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 30,00 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 6,30 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 3 Έτη Διεθνής Εγγύηση Seiko |
Επιπλέον πληροφορίες
| Φύλο | Γυναικείο |
|---|





