SEIKO ESSENTIAL SRPH89K1
€330,00
Ένα ιδιαίτερα κομψό ρολόι της Ιαπωνικής Seiko. Με κάσα και μπρασελέ κατασκευασμένα από μασίφ ανοξείδωτο ατσάλι σε συνδυασμό με πράσινο καντράν μπορεί να σας συνοδεύσει σε κάθε περίσταση!
Καλέστε στο
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
| ΜΑΡΚΑ | SEIKO |
| ΦΥΛΟ | Ανδρικό |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | SRPH89K1 |
| ΣΕΙΡΑ | Essential |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Ιαπωνία |
| ΚΑΣΑ | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ορυκτό ειδικής σκλήρυνσης (Hardlex) |
| ΔΕΣΙΜΟ | Μπρασελέ ατσάλινο |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Πράσινο |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Αναδιπλούμενο ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 10Atm/100m/330ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | Seiko cal. 4R35 / 23 Jewels / 41 Ώρες αυτονομίας |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 41,00 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 11,80 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό, Ημερομηνία |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 3 Έτη Διεθνής Εγγύηση Seiko |
Επιπλέον πληροφορίες
| Φύλο | Ανδρικό |
|---|





