SEIKO PROSPEX SPB121J1
€780,00
Ένα κομψό, αυτόματο ρολόι επιδόσεων από την Ιαπωνική Seiko. Εξοπλισμένο με τον αξιόπιστο μηχανισμό 6R35 και αδιάβροχο στα 200 μέτρα βάθος αποτελεί ένα συνδυασμό ποιότητας και αξιοπιστίας. Το περίφημο “Alpinist”!
Καλέστε μας στο
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
| ΜΑΡΚΑ | SEIKO |
| ΦΥΛΟ | Ανδρικό |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | SPB121J1 |
| ΣΕΙΡΑ | Prospex “Alpinist” |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Ιαπωνία |
| ΚΑΣΑ | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ζαφείρι με αντιθαμβωτική επεξεργασία |
| ΔΕΣΙΜΟ | Καφέ δερμάτινο λουρί |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Πράσινο με χρυσές λεπτομέρειες |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Αναδιπλούμενο ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 20Atm/200m/660ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | Seiko cal. 6R35 / 24 Jewels / 70 Ώρες αυτονομίας |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 39,50 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 13,20 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό, Ημερομηνία, Πυξίδα |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 3 Έτη Διεθνής Εγγύηση Seiko |






