SEIKO PROSPEX SPB143J1
€1.300,00
Ένα κομψό αυτόματο ρολόι από την Ιαπωνική Seiko. Εξοπλισμένο με τον δημοφιλή αξιόπιστο αυτόματο μηχανισμό 6R35 και αδιαβροχότητα στα 200 μέτρα αποτελεί ένα συνδυασμό ποιότητας και αξιοπιστίας!
Καλέστε στο
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
| ΜΑΡΚΑ | SEIKO |
| ΦΥΛΟ | Ανδρικό |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | SPB143J1 |
| ΣΕΙΡΑ | Prospex |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Ιαπωνία |
| ΚΑΣΑ | Ανοξείδωτο ατσάλι με κεραμική στεφάνη |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ζαφείρι με εσωτερική αντιθαμβωτική επεξεργασία |
| ΔΕΣΙΜΟ | Μπρασελέ ατσάλινο |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Μαύρο |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Διπλό αναδιπλούμενο ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 20Atm/200m/660ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | Seiko cal. 6R35 / 24 Jewels / 70 Ώρες αυτονομίας |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 40,50 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 13,00 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό, Ημερομηνία |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 3 Έτη Διεθνής Εγγύηση Seiko |
Επιπλέον πληροφορίες
| Φύλο | Ανδρικό |
|---|





