ZENITH CHRONOMASTER ORIGINAL 03.3200.3600/69.M3200
€10.600,00
Λίγοι χρονογράφοι έχουν αποτελέσει τόσο ισχυρό συμβολισμό και έχουν ασκήσει τόση επιρροή όσο ο Zenith A386, που έκανε το ντεμπούτο του το 1969 ως ένα από τα πρώτα ατσάλινα ρολόγια εξοπλισμένα με τον επαναστατικό μηχανισμό El Primero. 50 χρόνια αργότερα, η πρόσφατη γενιά El Primero με λειτουργία χρονομέτρησης 1/10 του δευτερολέπτου προσφέρεται σε μια συλλογή πιστή στο στυλ και την ύπαρξη του A386. Με κάσα 38 mm και μπρασελέ κατασκευασμένα από ανοξείδωτο ατσάλι σε συνδυασμό με λευκό 1969 καντράν!
Καλέστε μας στο
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
| ΜΑΡΚΑ | ZENITH |
| ΦΥΛΟ | Ανδρικό |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | 03.3200.3600/69.M3200 |
| ΣΕΙΡΑ | Chronomaster Original |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Ελβετία |
| ΚΑΣΑ | Ατσάλινη |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ζαφείρι με εσωτερική αντιθαμβωτική επεξεργασία |
| ΔΕΣΙΜΟ | Μπρασελέ ατσάλινο |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Λευκό 1969 |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Διπλό αναδιπλούμενο ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 5Atm/50m/165ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | El Primero Cal. 3600 / 35 Jewels / 60 Ώρες αυτονομίας |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 38,00 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 13,50 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό, Ημερομηνία, Χρονογράφος |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 5 Έτη Zenith Manufacture |





