CITIZEN ECO-DRIVE BY1010-81H
€799,00
Όταν η πρωτοποριακή τεχνολογία και ο εντυπωσιακός σχεδιασμός συναντώνται, το Tsuki-yomi διαβάζει το φεγγάρι. Είναι το πρώτο ρολόι με φάσεις σελήνης στον κόσμο που συνδυάζει την καινοτομία ατομικής χρονομέτρησης της Citizen, και αυτό το μοντέλο για την 30η Επέτειο δεν είναι τίποτα λιγότερο από εντυπωσιακό. Έχει διάμετρο 43 χιλιοστών με κάσα και μπρασελέ κατασκευασμένα από Super Titanium™ σε ασημί τόνο, που δημιουργούν μια εντυπωσιακή αισθητική στον καρπό. Το γκρι λευκό καντράν συνδυάζεται κομψά με μαύρες και ασημί πινελιές δημιουργώντας ένα αποτέλεσμα τόσο όμορφο όσο και ευανάγνωστο. Εκτός από τη βασική λειτουργία, το ρολόι διαθέτει ένδειξη φάσεων σελήνης, παγκόσμια ώρα σε 24 ζώνες ώρας, διηνεκές ημερολόγιο και λειτουργία ημερομηνίας. Τροφοδοτείται από την αποκλειστική τεχνολογία Eco-Drive της Citizen που παρέχει ζωτικότητα μέσω της ενέργειας του φωτός χωρίς να χρειάζεται ποτέ μπαταρία!
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
| ΜΑΡΚΑ | CITIZEN |
| ΦΥΛΟ | Ανδρικό |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | BY1010-81H |
| ΣΕΙΡΑ | Tsuki-yomi Radio Controlled |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Ιαπωνία |
| ΚΑΣΑ | Super Titanium™ Duratect TIC |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ζαφείρι με εσωτερική αντιθαμβωτική επεξεργασία |
| ΔΕΣΙΜΟ | Μπρασελέ Super Titanium™ Duratect TIC |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Γκρι λευκό |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Διπλό αναδιπλούμενο ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 10Atm/100m/330ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | Citizen cal. H874 Eco-Drive / 180 Hμέρες αυτονομία |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 43,00 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 10,00 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό, Ημερομηνία, Πολυλειτουργικό |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 3 Έτη Διεθνής Εγγύηση Citizen |





