CITIZEN PROMASTER JP2000-67L
€559,00
Ένα δυναμικό ρολόι Citizen, της σειράς Promaster Aqualand, με μηχανισμό μπαταρίας C520, με κάσα και μπρασελέ κατασκευασμένη από μασίφ ανοξείδωτο ατσάλι σε συνδυασμό με μπλέ καντράν. Είναι επαγγελματικό καταδυτικό με αδιαβροχότητα στα 200 μέτρα βάθος και αξιόπιστο για κάθε χρήση!
Καλέστε μας στο
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
| ΜΑΡΚΑ | CITIZEN |
| ΦΥΛΟ | Ανδρικό |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | JP2000-67L |
| ΣΕΙΡΑ | Promaster Aqualand |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Ιαπωνία |
| ΚΑΣΑ | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ορυκτό κρύσταλλο ειδικής σκλήρυνσης |
| ΔΕΣΙΜΟ | Μπρασελέ ατσάλινο |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Μπλέ |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Διπλό Αναδιπλούμενο Ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 20Atm/200m/660ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | Citizen cal. C520 / Μπαταρίας |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 44,00 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 14,00 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό, Ψηφιακό, Πολυλειτουργικό |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 3 Έτη Διεθνής Εγγύηση Citizen |





