GANT HAMMONDSPORT G168004
€279,00
Η GANT είναι η μάρκα που αντιπροσωπεύει τον αυθεντικό αμερικανικό τρόπο ζωής σε συνδυασμό με την ευρωπαϊκή κομψότητα. Το εντυπωσιακό ρολόι της σειράς Hammondsport, είναι κατασκευασμένο από μασίφ ανοξείδωτο ατσάλι σε συνδυασμό με μπλε καντράν και χρονογράφο!
Καλέστε μας στο
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
| ΜΑΡΚΑ | GANT |
| ΦΥΛΟ | Ανδρικό |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | G168004 |
| ΣΕΙΡΑ | Hammondsport Chrono |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Σουηδία |
| ΚΑΣΑ | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ορυκτό ειδικής σκλήρυνσης |
| ΔΕΣΙΜΟ | Μπρασελέ ατσάλινο |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Μπλε |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Αναδιπλούμενο ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 10Atm/100m/330ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | Μπαταρίας |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 44,00 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 11,00 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό, Ημερομηνία, Χρονογράφος |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Έτη Διεθνής Εγγύηση Gant |





