GUCCI 5500 YA055305
Original price was: €900,00.€720,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €720,00.
Σχεδιασμένο για τους λάτρεις των Ελβετικών ποιοτικών ρολογιών μόδας, το 5500 του ιταλικού οίκου Gucci ξεχωρίζει για τον δυναμικό σχεδιασμό του. Διαθέτει κάσα και μπρασελέ κατασκευασμένα από μασίφ ανοξείδωτο ατσάλι σε συνδυασμό με ασημί καντράν!
Αυτός είναι ένας εξουσιοδοτημένος ιστότοπος. Σας προσφέρουμε τις ίδιες υψηλής ποιότητας υπηρεσίες στον ιστότοπό μας όπως και στα καταστήματά μας.
Καλέστε μας στο
210 36 11 160
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 11 160
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
[fusion_table]
| ΜΑΡΚΑ | GUCCI |
| ΦΥΛΟ | Ανδρικό |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | YA055305 |
| ΣΕΙΡΑ | 5500 |
| ΚΑΣΑ | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ζαφείρι με εσωτερική αντιθαμβωτική επεξεργασία |
| ΔΕΣΙΜΟ | Μπρασελέ ατσάλινο |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Ασημί |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Διπλό αναδιπλούμενο ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 3Atm/30m/100ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | Ελβετικός Μπαταρίας |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 35,00 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 7,00 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό, Ημερομηνία |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Έτη Διεθνής Εγγύηση Gucci |
[/fusion_table]





