HAMILTON JAZZMASTER H32705140
€1.225,00
Προσφέροντας μια γεύση από τους ισχυρούς εσωτερικούς μηχανισμούς του, το Jazzmaster Open Heart αφήνει την ακρίβεια να πρωταγωνιστήσει με ένα νέο καντράν 42 χιλιοστών. Με ένα εκπληκτικό εφέ χρωματικής διαβάθμισης σε πλούσιο πράσινο, αυτό το ρολόι αποκαλύπτει την διακριτική ομορφιά του και αναδεικνύει την συνεχώς εξελισσόμενη δεξιοτεχνία και την προσοχή στη λεπτομέρεια της Hamilton. Φέρνοντας στο προσκήνιο τον αυτόματο μηχανισμό H-10, με αυτονομία 80 ωρών και ελατήριο ισορροπίας Nivachron™, το Jazzmaster Open Heart Auto είναι εξοπλισμένο με ένα ιδιαίτερο μπρασελέ από ανοξείδωτο ατσάλι!
Καλέστε μας στο
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
| ΜΑΡΚΑ | HAMILTON |
| ΦΥΛΟ | Ανδρικό |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | H32705140 |
| ΣΕΙΡΑ | Jazzmaster Open Heart Auto |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Ελβετία |
| ΚΑΣΑ | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ζαφείρι με εσωτερική αντιθαμβωτική επεξεργασία |
| ΔΕΣΙΜΟ | Μπρασελέ ατσάλινο |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Μπλε |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Διπλό αναδιπλούμενο ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 5Atm/50m/165ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | Hamilton Caliber H10 / 25 Jewels / 80 Ώρες αυτονομίας |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 42,00 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 11,50 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Έτη Διεθνής Εγγύηση Hamilton |
Επιπλέον πληροφορίες
| Φύλο | Ανδρικό |
|---|





