HAMILTON KHAKI H70405730
€995,00
Το Hamilton Khaki Field Murph Auto 38mm είναι εδώ. Ένα από τα πιο διάσημα ρολόγια της επιστημονικής φαντασίας γνωστό από τους θαυμαστές ως «The Murph» στεγάζεται τώρα σε μια συμπαγή κάσα από ανοξείδωτο ατσάλι. Με εξαιρετικά ευανάγνωστο μαύρο καντράν, με μπεζ vintage φινίρισμα Super-LumiNova® στους δείκτες και μαύρο δερμάτινο λουράκι, αντικατοπτρίζει τους βασικούς αισθητικούς κώδικες του προκατόχου του των 42 mm. Με τον αυτόματο μηχανισμό H-10 που διαθέτει απόθεμα ισχύος 80 ωρών, το Murph θα αιχμαλωτίσει τις καρδιές όσων είναι ερωτευμένοι με τα μικρότερα ρολόγια!
Καλέστε μας στο
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
| ΜΑΡΚΑ | HAMILTON |
| ΦΥΛΟ | Ανδρικό |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | H70405730 |
| ΣΕΙΡΑ | Khaki Field Murph 38mm |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Ελβετία |
| ΚΑΣΑ | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ζαφείρι με εσωτερική αντιθαμβωτική επεξεργασία |
| ΔΕΣΙΜΟ | Μαύρο δερμάτινο λουρί |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Μαύρο |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Τοκάς ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 10Atm/100m/330ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | Hamilton cal. H10 / 17 Jewels / 80 Ώρες αυτονομίας |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 38,00 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 12,10 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 Έτη Διεθνής Εγγύηση Hamilton |
Επιπλέον πληροφορίες
| Φύλο | Ανδρικό |
|---|






