OMEGA AQUATERRA 22010412103004
€7.100,00
Το Seamaster Aqua Terra αποτίει φόρο τιμής στην πλούσια ναυτική κληρονομιά της OMEGA. Σε αυτό το μοντέλο, η συμμετρική κάσα έχει κατασκευαστεί από ανοξείδωτο χάλυβα, με σχέδιο με κυματιστές άκρες στο πίσω μέρος της. Το βουρτσισμένο μπλε καντράν διακρίνεται από ένα οριζόντιο μοτίβο “teak”. Η σχεδίαση συμπληρώνεται από ροδιομένους δείκτες και σημεία γεμάτα με λευκό Super-LumiNova. Το ρολόι τροφοδοτείται από τον OMEGA Co-Axial Master Chronometer caliber 8916, πιστοποιημένο με τα υψηλότερα πρότυπα του κλάδου από το Ελβετικό Ομοσπονδιακό Ινστιτούτο Μετρολογίας (METAS)!
Καλέστε μας στο
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
| ΜΑΡΚΑ | OMEGA |
| ΦΥΛΟ | Ανδρικό |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | 220.10.41.21.03.004 |
| ΣΕΙΡΑ | Seamaster Aquaterra 150M |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Ελβετία |
| ΚΑΣΑ | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ζαφείρι με εσωτερική αντιθαμβωτική επεξεργασία |
| ΔΕΣΙΜΟ | Μπρασελέ ατσάλινο |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Μπλε |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Διπλό αναδιπλούμενο ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 15Atm/150m/500ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | Omega cal. 8900 / 39 Jewels / 60 Ώρες αυτονομίας |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 41,00 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 13,20 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό, Ημερομηνία |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 5 Έτη Διεθνής Εγγύηση OMEGA |





