OMEGA SPEEDMASTER 31030425001002
€9.100,00
Το Speedmaster Moonwatch είναι ένα από τα πιο εμβληματικά ρολόγια στον κόσμο. Έχοντας συμμετάσχει και στις έξι προσσεληνώσεις, ο θρυλικός χρονογράφος αποτελεί μια εντυπωσιακή αναπαράσταση του περιπετειώδους πρωτοποριακού πνεύματος της μάρκας. Το ρολόι κινείται από τον μηχανισμό OMEGA Co-Axial Master Chronometer Calibre 3861, ο οποίος τροφοδοτεί το μικρό δευτερεύον υποκαντράν των δευτερολέπτων, το καταγραφικό των 30 λεπτών και το καταγραφικό των 12 ωρών, μαζί με την κεντρική λειτουργία του χρονογράφου!
Καλέστε μας στο
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
| ΜΑΡΚΑ | OMEGA |
| ΦΥΛΟ | Ανδρικό |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | 310.30.42.50.01.002 |
| ΣΕΙΡΑ | Speedmaster Moonwatch Professional |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Ελβετία |
| ΚΑΣΑ | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ζαφείρι με εσωτερική αντιθαμβωτική επεξεργασία |
| ΔΕΣΙΜΟ | Μπρασελέ ατσάλινο |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Μαύρο |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Αναδιπλούμενο ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 5Atm/50m/165ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | Omega cal. 3861 / 26 Jewels / 50 Ώρες αυτονομίας |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 42,00 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 13,20 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό, Χρονογράφος, Ταχύμετρο |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 5 Έτη Διεθνής Εγγύηση OMEGA |





