OMEGA SPEEDMASTER 31192445101006
€14.500,00
Ήταν οι περιπέτειες και τα επιτεύγματα των αστροναυτών του Apollo 8 που ενέπνευσαν το ολόμαυρο, κεραμικό Speedmaster Dark Side of the Moon, αλλά είναι το μυστήριο του νυχτερινού φωτός της Γης και η διαρκώς μεταβαλλόμενη αλλά συνεχής παρουσία του που ώθησαν τη δημιουργία του Speedmaster Dark Side of the Black Moon “V”. Αυτό το μοντέλο ξεχωρίζει με τους καφέ δείκτες και τα σημεία, που συμπληρώνουν το «vintage» Super-LumiNova. Η βουρτσισμένη κεραμική στεφάνη έχει μια «vintage» κλίμακα ταχυμέτρου Super-LumiNova και το ματ κεραμικό καντράν έχει δημιουργηθεί με τεχνολογία λέιζερ. Το “Vintage Black” έχει μαυρίσει τους κεντρικούς δείκτες και έχει βερνικώσει καφέ τους δείκτες στα δευτερεύοντα καντράν στις 3 και 9 η ώρα. Ένα άλλο χαρακτηριστικό γνώρισμα είναι το καφέ δερμάτινο λουράκι που δίνει σε αυτό το πρωτοποριακό ρολόι μια πιο κλασική εμφάνιση. Στην καρδιά του βρίσκεται ο OMEGA Co-Axial caliber 9300!
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
| ΜΑΡΚΑ | OMEGA |
| ΦΥΛΟ | Ανδρικό |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | 311.92.44.51.01.006 |
| ΣΕΙΡΑ | Speedmaster Dark Side of the Moon |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Ελβετία |
| ΚΑΣΑ | Μαύρο κεραμικό |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ζαφείρι με εσωτερική αντιθαμβωτική επεξεργασία |
| ΔΕΣΙΜΟ | Καφέ δερμάτινο λουρί |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Μαύρο |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Αναδιπλούμενο ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 5Atm/50m/165ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | Omega cal. 9300 / 54 Jewels / 60 Ώρες αυτονομίας |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 44,25 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 13,20 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Χρονογράφος, Ημερομηνία, Ταχύμετρο |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 5 Έτη Διεθνής Εγγύηση OMEGA |





