ORIS AQUIS 01 733 7789 4157-07 8 23 04PEB
€2.400,00
Η Oris εμπλουτίζει την εμβληματική συλλογή Aquis Date με πράσινο χρώμα. Έτσι, δεν ήταν ποτέ ευκολότερο το να βρει κανείς το Aquis Date που ταιριάζει στην προσωπικότητά του. Πέρα από το αισθητικό κομμάτι, το Aquis Date παραμένει ένα υψηλής απόδοσης καταδυτικό ρολόι, με κάσα 43,5 χιλιοστών από ανοξείδωτο ατσάλι και περιστρεφόμενη στεφάνη μονής κατεύθυνσης με κεραμική επίστρωση ανθεκτική στη φθορά. Είναι αδιάβροχο μέχρι τα 300 μέτρα βάθος και λειτουργεί με Swiss Made αυτόματο μηχανισμό!
Καλέστε μας στο
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
| ΜΑΡΚΑ | ORIS |
| ΦΥΛΟ | Ανδρικό |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | 01 733 7789 4157-07 8 23 04PEB |
| ΣΕΙΡΑ | Aquis Date |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Ελβετία |
| ΚΑΣΑ | Ανοξείδωτο ατσάλι με κεραμική στεφάνη |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ζαφείρι με εσωτερική αντιθαμβωτική επεξεργασία |
| ΔΕΣΙΜΟ | Μπρασελέ ατσάλινο |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Πράσινο |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Διπλό αναδιπλούμενο ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 30Atm/300m/1000ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | Oris cal. 733-1 / 26 Jewels / 41 Ώρες αυτονομίας |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 43,50 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 12,70 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό, Ημερομηνία |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 3 Έτη Διεθνής Εγγύηση Oris |





