ORIS AQUIS 01 743 7733 4155-07 4 24 05PEB
€2.700,00
Η Oris παρουσιάζει το Aquis Small Second Date με κάσα 45,5 mm, ένα νέο μέγεθος για την εκδοχή που διαθέτει μόνο ώρα και ημερομηνία και αποτελεί ένα από τα πιο αγαπημένα καταδυτικά μοντέλα της Oris. Το ρολόι διαθέτει ένα μικρό υποκαντράν ένδειξης δευτερολέπτων στο 9, με δείκτη επικαλυμμένο με Super LumiNova® που υποδεικνύει ότι το ρολόι λειτουργεί ακόμη και σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού, μια βασική λειτουργία σε ένα καταδυτικό ρολόι και είναι αδιάβροχο έως τα 500 μέτρα βάθος. Κατά τα άλλα, φέρει τα ίδια αξιόπιστα χαρακτηριστικά που οι δύτες έχουν συνηθίσει να περιμένουν από το Aquis Date όπως βιδωτή κορώνα ασφαλείας, περιστρεφόμενη στεφάνη μονής κατεύθυνσης με κεραμικό εσωτερικό και ατσάλινο μπρασελέ εξοπλισμένο με κούμπωμα ασφαλείας!
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
| ΜΑΡΚΑ | ORIS |
| ΦΥΛΟ | Ανδρικό |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | 01 743 7733 4155-07 4 24 05PEB |
| ΣΕΙΡΑ | Aquis Small Second Date |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Ελβετία |
| ΚΑΣΑ | Ανοξείδωτο ατσάλι με κεραμική στεφάνη |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ζαφείρι με εσωτερική αντιθαμβωτική επεξεργασία |
| ΔΕΣΙΜΟ | Μπρασελέ ατσάλινο |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Μπλε |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Αναδιπλούμενο ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 50Atm/500m/1660ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | Oris Caliber 743-1 / 28 Jewels / 41 Ώρες αυτονομίας |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 45,50 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 12,70 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό, Ημερομηνία |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 3 Έτη Διεθνής Εγγύηση Oris |





