ORIS DIVERS SIXTY-FIVE 01 733 7772 4034-Set
€2.250,00
Σήμερα είμαστε στην ευχάριστη θέση να παρουσιάσουμε την έκδοση του Oris Divers Sixty Five για την 60ή επέτειο από τη δημιουργία του. Τιμά τον αρχικό σχεδιασμό του ρολογιού κατάδυσης με έντονους, φωτεινούς αριθμούς, ένα θολωτό κρύσταλλο ζαφειριού και μια αμφίδρομη περιστρεφόμενη στεφάνη σε απόλυτο συνδυασμό με το ρετρό λογότυπο Oris!
Καλέστε μας στο
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
| ΜΑΡΚΑ | ORIS |
| ΦΥΛΟ | Ανδρικό |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | 01 733 7772 4034-Set |
| ΣΕΙΡΑ | Divers Sixty Five "60th Anniversary Edition" |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Ελβετία |
| ΚΑΣΑ | Ανοξείδωτο ατσάλι με κεραμική στεφάνη |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Θολωτό ζαφείρι με εσωτερική αντιθαμβωτική επεξεργασία |
| ΔΕΣΙΜΟ | Μπρασελέ ατσάλινο & μαύρο δερμάτινο λουρί |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Μαύρο |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Διπλό αναδιπλούμενο ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 10Atm/100m/330ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | Oris cal. 733 / 26 Jewels / 41 Ώρες αυτονομίας |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 40,00 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 12,00 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό, Ημερομηνία |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 3 Έτη Διεθνής Εγγύηση Oris |





