ORIS DIVERS SIXTY-FIVE 01 771 7791 4054-07 8 20 18
€4.200,00
Η Oris παρουσιάζει μια νέα έκδοση του δημοφιλούς, ρετρό, καταδυτικού ρολογιού Divers Sixty-Five Chronograph, εμπνευσμένο από τα μέσα του αιώνα. Το νέο μοντέλο έχει μικρότερη κάσα 40 χιλιοστών και εκλεπτυσμένο μονόχρωμο καντράν. Διατίθεται με μεταλλικό μπρασελέ από ανοξείδωτο ατσάλι. Η βασική σχεδίασή του έχει εμπνευστεί από το πρώτο καταδυτικό ρολόι της Oris, του 1965, που αιχμαλώτισε το πνεύμα μιας συναρπαστικής νέας εποχής, όταν οι καταδύσεις αναψυχής γίνονταν ολοένα και πιο “must”. Το design του χρονογράφου με δυο υποκαντράν, καθορίζεται από τα έντονα lugs, τη δυναμική περιστρεφόμενη στεφάνη μονής κατεύθυνσης και τα χαρακτηριστικά vintage μπουτόν του χρονογράφου, ενώ τροφοδοτείται από αυτόματο μηχανισμό με αυτονομία 48 ωρών!
Καλέστε μας στο
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
| ΜΑΡΚΑ | ORIS |
| ΦΥΛΟ | Ανδρικό |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | 01 771 7791 4054-07 8 20 18 |
| ΣΕΙΡΑ | Divers Sixty-Five Chronograph |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Ελβετία |
| ΚΑΣΑ | Ανοξείδωτο ατσάλι με κεραμική στεφάνη |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ζαφείρι με εσωτερική αντιθαμβωτική επεξεργασία |
| ΔΕΣΙΜΟ | Μπρασελέ ατσάλινο |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Μαύρο |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Διπλό αναδιπλούμενο ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 10Atm/100m/330ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | Oris cal. 771 / 27 Jewels / 48 Ώρες αυτονομίας |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 40,00 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 13,20 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό, Ημερομηνία |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 3 Έτη Διεθνής Εγγύηση Oris |





