RAYMOND WEIL FREELANCER 2741-ST-50001
€2.330,00
Η συλλογή Freelancer της Raymond Weil, που κυκλοφόρησε το 2007, δημιουργήθηκε προς τιμήν του ανθρώπου που έχει ελεύθερο πνεύμα και που επιθυμεί να διατηρήσει τον έλεγχο του πεπρωμένου του. Συνδυάζει το κλασικό και το λιτό για να δημιουργήσει ένα σχεδιασμό αρμονικό και μοναδικό. Διατηρώντας το χαρακτήρα του και απαλλαγμένο από όλους τους περιορισμούς, το Freelancer διατηρεί εκείνα τα στοιχεία που αποτελούν τα δυνατά του σημεία που το αναδεικνύουν σε ένα εξαιρετικό ρολόι!
Καλέστε μας στο
210 36 11 160
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 11 160
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
| ΜΑΡΚΑ | Raymond Weil |
| ΦΥΛΟ | Ανδρικό |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | 2741-ST-50001 |
| ΣΕΙΡΑ | Freelancer Date |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Ελβετία |
| ΚΑΣΑ | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ζαφείρι με εσωτερική αντιθαμβωτική επεξεργασία |
| ΔΕΣΙΜΟ | Μπρασελέ ατσάλινο |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Μπλε |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Διπλό αναδιπλούμενο ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 10Atm/100m/330ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | RW cal. 4420 / 31 Jewels / 41 Ώρες αυτονομίας |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 40,00 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 9,80 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό, Ημερομηνία |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 3 Έτη Διεθνής Εγγύηση Raymond Weil |





