RAYMOND WEIL FREELANCER 7735-STP-30001
€4.650,00
Η συλλογή Freelancer της Raymond Weil, που κυκλοφόρησε το 2007, δημιουργήθηκε προς τιμήν του ανθρώπου που έχει ελεύθερο πνεύμα και που επιθυμεί να διατηρήσει τον έλεγχο του πεπρωμένου του. Συνδυάζει το κλασικό και το λιτό για να δημιουργήσει ένα σχεδιασμό αρμονικό και μοναδικό. Διατηρώντας το χαρακτήρα του και απαλλαγμένο από όλους τους περιορισμούς, το Freelancer διατηρεί εκείνα τα στοιχεία που αποτελούν τα δυνατά του σημεία που το αναδεικνύουν σε ένα εξαιρετικό ρολόι!
Καλέστε μας στο
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
| ΜΑΡΚΑ | Raymond Weil |
| ΦΥΛΟ | Ανδρικό |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | 7735-STP-30001 |
| ΣΕΙΡΑ | Freelancer Chronograph |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Ελβετία |
| ΚΑΣΑ | Ανοξείδωτο ατσάλι & επιχρύσωση Κ18 |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ζαφείρι με εσωτερική αντιθαμβωτική επεξεργασία |
| ΔΕΣΙΜΟ | Μπρασελέ δίχρωμο |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Λευκό |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Διπλό αναδιπλούμενο ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 10Atm/100m/330ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | RW cal. 5200 / 25 Jewels / 48 Ώρες αυτονομίας |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 42,00 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 13,85 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Χρονογράφος, Ημερομηνία, Ημέρα |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 3 Έτη Διεθνής Εγγύηση Raymond Weil |





