RAYMOND WEIL FREELANCER 2496-C5S-40051
€4.090,00
Η εξέλιξη της συλλογής των αυτόματων ρολογιών Freelancer είναι μια νέα ερμηνεία του κλασσικού ρολογιού, που ξεπερνά κομψά τις συμβατικές συνθήκες. Αυτό το μοντέλο έχει επανασχεδιαστεί για τον σύγχρονο άνθρωπο, συνδυάζοντας ένα σχέδιο σε σχήμα μαξιλαριού με χαρακτηριστικές λεπτομέρειες της μάρκας που ακτινοβολούν με χαρακτηριστική κομψότητα. Με τέλεια ισορροπία ανάμεσα στην παράδοση και τη νεωτερικότητα, η συλλογή αυτόματων ρολογιών Freelancer αναδεικνύει την ακλόνητη αφοσίωση της Ελβετικής RAYMOND WEIL στην δεξιοτεχνία και την καλλιτεχνική έκφραση!
Καλέστε μας στο
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
| ΜΑΡΚΑ | RAYMOND WEIL |
| ΦΥΛΟ | Γυναικείο |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | 2490-C5S-40051 |
| ΣΕΙΡΑ | Freelancer Cushion |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Ελβετία |
| ΚΑΣΑ | Ανοξείδωτο ατσάλι με επιχρύσωση Κ18 & 60 Lab-grown διαμάντια 0,40ct |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ζαφείρι με εσωτερική αντιθαμβωτική επεξεργασία |
| ΔΕΣΙΜΟ | Μπεζ δερμάτινο λουρί |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Λευκό |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Τοκάς ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 10Atm/100m/330ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | RW cal. 4200 / 31 Jewels / 41 Ώρες αυτονομίας |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 34.50 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 9.30 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό, Ημερομηνία, Φάσεις Σελήνης |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 3 Έτη Διεθνής Εγγύηση Raymond Weil |





