RAYMOND WEIL SHINE 1500-ST-00785
€3.100,00
Το γυναικείο ρολόι της συλλογής Shine της Raymond Weil είναι κατασκευασμένο από μασίφ ανοξείδωτο ατσάλι, ενώ το γκρι καντράν στολίζεται αστραφτερά διαμάντια να συμβολίζουν τις ώρες!
Καλέστε μας στο
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
| ΜΑΡΚΑ | RAYMOND WEIL |
| ΦΥΛΟ | Γυναικείο |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | 1500-ST-00785 |
| ΣΕΙΡΑ | Shine |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Ελβετία |
| ΚΑΣΑ | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ζαφείρι με εσωτερική αντιθαμβωτική επεξεργασία |
| ΔΕΣΙΜΟ | Μπρασελέ ατσάλινο |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Γκρι με διαμάντια |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Διπλό αναδιπλούμενο ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 3Atm/30m/100ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | Ελβετικός μπαταρίας |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 25,00 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 7,20 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 3 Έτη Διεθνής Εγγύηση Raymond Weil |





