RAYMOND WEIL PARSIFAL 2841-ST-00608
€3.850,00
Δυναμικός σχεδιασμός με κλασικό χαρακτήρα, το διαχρονικό Raymond Weil Parsifal εξοπλισμένο με Ελβετικό αυτόματο μηχανισμό είναι έτοιμο να σας συνοδεύσει σε όλες τις περιστάσεις!
Καλέστε μας στο
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
| ΜΑΡΚΑ | RAYMOND WEIL |
| ΦΥΛΟ | Ανδρικό |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | 2841-ST-00608 |
| ΣΕΙΡΑ | Parsifal Date |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Ελβετία |
| ΚΑΣΑ | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ζαφείρι με εσωτερική αντιθαμβωτική επεξεργασία |
| ΔΕΣΙΜΟ | Μπρασελέ ατσάλινο |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Γκρι |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Διπλό αναδιπλούμενο ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 10Atm/100m/330ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | Αυτόματος |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 39,00 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 10,30 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό, Ημερομηνία |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 3 Έτη Διεθνής Εγγύηση Raymond Weil |
Επιπλέον πληροφορίες
| Φύλο | Ανδρικό |
|---|





