SEIKO ESSENTIAL SUR353P1F
€250,00
Απλότητα και λιτές γραμμές σε ένα ρολόι της Seiko που συνδυάζει μασίφ ανοξείδωτο ατσάλι, κρύσταλλο από ζαφείρι, μπλε καντράν και αδιαβροχότητα στα 100 μέτρα βάθος!
Αυτός είναι ένας εξουσιοδοτημένος ιστότοπος Global Brand. Σας προσφέρουμε τις ίδιες υψηλής ποιότητας υπηρεσίες στον ιστότοπό μας όπως και στα καταστήματά μας.
Καλέστε μας στο
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
[fusion_table]
| ΜΑΡΚΑ | SEIKO |
| ΦΥΛΟ | Γυναικείο |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | SUR353P1F |
| ΣΕΙΡΑ | Essential |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Ιαπωνία |
| ΚΑΣΑ | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ζαφείρι με εσωτερική αντιθαμβωτική επεξεργασία |
| ΔΕΣΙΜΟ | Μπρασελέ ατσάλινο |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Μπλε |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Αναδιπλούμενο ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 10Atm/100m/330ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | Seiko cal. 6N33 / Μπαταρίας |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 30,00 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 8,50 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό, Ημέρα, Ημερομηνία |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 3 Έτη Διεθνής Εγγύηση Seiko |
[/fusion_table]





