SEIKO ESSENTIAL SUR412P1
€250,00
Απλότητα και λιτές γραμμές σε ένα ρολόι Seiko που συνδυάζει μασίφ ανοξείδωτο ατσάλι με επιχρύσωση με λευκό καντράν!
Αυτός είναι ένας εξουσιοδοτημένος ιστότοπος Global Brand. Σας προσφέρουμε τις ίδιες υψηλής ποιότητας υπηρεσίες στον ιστότοπό μας όπως και στα καταστήματά μας.
Καλέστε μας στο
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
[fusion_table]
| ΜΑΡΚΑ | SEIKO |
| ΦΥΛΟ | Γυναικείο |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | SUR412P1 |
| ΣΕΙΡΑ | Essential |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Ιαπωνία |
| ΚΑΣΑ | Ανοξείδωτο ατσάλι με επιχρύσωση |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ορυκτό ειδικής σκλήρυνσης "Hardlex" |
| ΔΕΣΙΜΟ | Μπρασελέ επίχρυσο |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Λευκό |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Αναδιπλούμενο ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 5Atm/50m/165ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | Seiko cal. 6N22 / Μπαταρίας |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 30,00 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 7,50 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό, Ημερομηνία |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 3 Έτη Διεθνής Εγγύηση Seiko |
[/fusion_table]





