SEIKO PRESAGE SPB527J1
€1.230,00
Ένα ιδιαίτερα κομψό ρολόι της σειράς Presage ‘Ai-iro’ Open Heart της Ιαπωνικής Seiko. Με κάσα και μπρασελέ κατασκευασμένα από μασίφ ανοξείδωτο ατσάλι σε συνδυασμό με ένα υπέροχο μπλε καντράν και κρύσταλλο ζαφείρι που δεν χαράσεται. Από το περίτεχνο παράθυρο του καντράν μπορούμε να δούμε την καρδιά του αξιόπιστου in-house μηχανισμού της Seiko που του προσφέρει αυτονομία 3 ημερών!
Καλέστε στο
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
210 36 111 60
για διαθεσιμότητα και τιμή προσφοράς
| ΜΑΡΚΑ | SEIKO |
| ΦΥΛΟ | Ανδρικό |
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ | SPB527J1 |
| ΣΕΙΡΑ | Presage 'Ai-iro' Open Heart |
| ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ | Ιαπωνία |
| ΚΑΣΑ | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ | Ζαφείρι με εσωτερική αντιθαμβωτική επεξεργασία |
| ΔΕΣΙΜΟ | Μπρασελέ ατσάλινο |
| ΚΑΝΤΡΑΝ | Μπλε open heart |
| ΚΟΥΜΠΩΜΑ | Διπλό αναδιπλούμενο ασφαλείας |
| ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΤΗΤΑ | 10Atm/100m/330ft |
| ΤΥΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ | Αυτόματος cal. 6R5J / 24 Jewels / 72 Ώρες αυτονομίας |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 40,00 mm |
| ΠΑΧΟΣ | 13,00 mm |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ | Αναλογικό, 24ωρη ένδειξη ώρας |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 3 Έτη Διεθνής Εγγύηση Seiko |
Επιπλέον πληροφορίες
| Φύλο | Ανδρικό |
|---|





